Kuidas valmisid meie uued joonistusalused

Üritustel joonistamine eeldab alati head lauda, kus oma joonistusvahendid asetada, tooli kunstnikule ja ühte tooli ka külalistele,  kes ennast joonistamise käigus hästi tunda saaksid 🙂

Joonistusalus on samaoluline kui kõik muu eelloetletud tarvikud ning leidsime, et nende valmistamisega saame ka ise hakkama.

  1. Soome papid said lõigatud sobivasse suurusesse, et mahuks peale A4 paber ja saaks joonistamise ajal ka mugavalt kätt peal toetada.
  2. Seejärel värvisime valge kruntvärviga üle karedama poole mitme kihiga ning lasime paar tundi kuivada. Karikatuur.ee logo on meil punases-kollases toonis. Leidsime, et kõige selgem ja erksam jääb nendest punane.
  3. Logo maalisime peale akrüülvärvidega ning piirjooned veekindla markeriga. Natukene sai lisatud igale alusele ka omapärane kollakas detail. Nii eristuvad kõik alused veidi üksteisest.
  4. Paberi asetame sellele poolele, kus värvi pole. Kuna joonistamise käigus läheb käsi tihti veidi tahmaseks, siis on kõige parem kui see pool jääb originaalvärvi.
  5. Nüüd on alused valmis kasutamiseks – ülevalt klipid paberi mugavaks hoidmiseks, mis omakorda sobivad värvi poolest logo endaga.

Peagi on tulemas palju ettevõtete üritusi, sünnipäevasid, pulmapidusid ja muid toredaid sündmusi, millest meie osa võtta saame :). Seega olge toimuvaga kursis!