ÜRITUS – Pulmapidu Jõhvis

Võtame aktiivselt osa olulistest sündmustest nagu näiteks pulmad, sünnipäevad, koolilõpu ballid, ettevõtete suvepäevad, aastakoosolekud jne.  

 
29.mail 2016. a. kutsuti meid Jõhvi Saka Mõisa pulmapeole, kus oli kokku 50 külalist. Karikatuur.ee tiim tegi kõikidest külalistest meeleoluka karikatuuri. Enamasti sooviti olla pildil kahekesi kuid oli ka kogupere pilte kokku 4 inimesega. Harva joonistasime üksikuid karikatuure, sest alati oli keegi, kes soovis endale mälestuseks pilti kalli inimesega.
Kõige olulisemaks kujuneb aga karikatuuri valmimise hetk, mil näeme inimeste reaktsiooni ja üllatunud nägusid. Tihtipeale ei kujuta inimesed ettegi, kuidas nad kunstiinimese silme läbi välja näevad.
 
Karikatuurid jäid kõikidele külalistele mälestuseks meenutamaks seda imelist päeva, mil nende lähimad abiellusid. Enamasti soovitame karikatuurid kodus ära raamida ja riputada üles kodu või kontori seinale, sest just nii saab see meeleolukas pilt Sinu tuju iga päev veelgi paremaks teha!
 
Kui sinust ei ole veel karikatuuri joonistatud või soovid hoopis oma lähedasi mõnel tulevasel üritusel üllatada millegi nii meeldejäävaga, siis saad enda erilise kuupäeva ära broneerida siin.