ÜRITUS- KEVILI Lõikuspidu 15.10.2016

Meil oli au esitleda meie täiesti uut teenust esmakordselt Eestis nii olulisel sündmusel ca 200 inimese ees – Digitaalsed karikatuurid otse Live´s.

Kevili Lõikuspidu 2016 toimus uhkes oktoobris valminud Eesti Rahva Muuseumi hoones, Tartus. Päevasel ajal ettevalmistusi tehes ei oleks me osanud arvatagi, et õhtuks täitub saal nii uhkete dekoratsioonide, muljetavaldava valgusmängu ja kaunite külalistega.

Mis pakett valiti?

Kliendi poolt oli tellitud digitaalsete karikatuuride Elegantne pakett kokku 3-ks tunniks. Antud paketis on võimalik kliendil lisada oma äranägemise järgi igale karikatuurile kas ürituse logo või slogan. Disainipõhja, mis sai aluseks igale valmivale karikatuurile, kooskõlastasime kliendiga paar nädalat enne üritust ennast.

Kui palju aega võttis?

Joonistamist alustasime kell 19.00 ning esialgu planeeritud 3 tundi joonistamist pikenes kliendi soovil veel ühe tunni võrra. Huvi oli meeletult suur ning seda näitas ka kogu ürituse vältel kestnud pikk pikk järjekord. Taolistel suurüritustel soovitame kindlasti valida mitu paketti, et täita kõikide külaliste soovid 🙂 Lisaks digitaalsetele karikatuuridele lisada ka joonistatud karikatuurid. Nii jõuame joonistada rohkem inimesi sama ajaga.

Ühe karikatuuri joonistasime valmis ca 7 minutiga, millele järgnes kiire printimine otse kohapeal. Kõik külalised said karikatuuri kohe kaasa fotopaberil. Hiljem on neil võimalik ka karikatuurid meie koudelehelt alla laadida ja kasutada mujal.  Näiteks printida suuremas formaadis kodus välja, printida T-särgile, tassile, kalendrile jms. Või lisada hoopis Facebooki profiilipildiks. Üritusel olid paljud kaaslasega ning enamasti sooviti koos hiljem peale karikatuuri kättesaamist pilti teha. Seetõttu ootasid kaaslased kannatlikult üksteist.

Kuidas digikarikatuure täpsemalt tegime?

Joonistasime graafikalauale ühe teose kõigest 7 minutiga. Samal ajal said kõik teised saalis istujad näha kunstiteose loomist suurelt ekraanilt. Peale karikatuuri valmimist printisime selle fotopaberile kõigest 1 minutiga ja andsime kõigile kingituseks kaasa. Üritust jäi meenutama karikatuurile lisatud ettevõtte logo  + nimetus. Lisaks sellele saavad kõiki valminud digitaalseid karikatuure külalised nüüd meie kodulehelt endale alla laadida ja sõpradega jagada.

Kliendi poolt oli vajalik ainult laud ning 2 tooli (üks kunstiku jaoks ja teine külalise jaoks).

Soovime tänada Kevili Põllumeeste ühistut, et nad meid oma iga-aastasele suurpeole kutsusid!

Soovid ka külalisi peol üllatada?

Kui ka Sina soovid oma ettevõtte üritusel, sünnipäeval, pulmaa  või koolitusel pakkuda külalistele meelelahutust, mis paneb silma särama ja jätab pikaaegse mälestuse, siis tutvu meie innovaatiliste Eestis esmakordselt esitletud digikarikatuuride teenustega ja broneeri kuupäev!  http://karikatuur.ee/uritused/ 

 

LAE OMA KEVILI LÕIKUSPEO KARIKATUUR ALLA SIIT :  KEVILI LÕIKUSPIDU 2016