ÜRITUS – Kultuurikatlas kiirportreed ühe ettevõtte juubelüritusel

01. oktoobril joonistasime kiirportreid ka Kultuurikatlas ühe ettevõtte juubelüritusel.

Karikatuur.ee tiimist oli kohal 2 kunstnikku, kes ei jõudnud ennast paika sättidagi kui juba esimene soovija oli valmis, et teda joonistataks. 
Loomulikult kärmelt pastell kätte ning esimese asjana inimese näo hoomamine. Mida see siis kunstniku seisukohast tähendab?
Klassikalise näo joonistamisel saab lähtuda kindlast matemaatilisest mudelist. Karikatuuri stiilis näo joonistamine eeldab aga iga  inimese individuaalsuse tabamises ja kiires jäädvustamises. Tavaliselt võib see aega võtta tunde, et leida pisemgi detail.
Kuidas seda siis saavutada 6 minutiga?
Lihtne võti seisneb aksessuaarides. Soeng paika, prillid ette. 🙂 
Antud üritus oli pidulik ja rõõmurohke. Inimesed tähistasid ja neile tegevust ja veini jagus. Aga enamikel juhtudel, kui inimene ikka istub toolile ja on valmis, et teda joonistatakse, muutub ta nii tõsiseks. Passipildi aeg? Kohe kindlasti mitte. Kuidas siis inimest naeratama saada või veelgi enam teda naerma suunata? 🙂 Eks ikka ise naeratades vastu naeratades ja pilku vahetades.
Naised olid julgemad –  tulid ja istusid ning olid valmis saama endast mälestuseks ilusa pildi 🙂
Osad palusid kohe end ilusamaks teha, osad aga naljakamaks. Kuldset keskteed on raske leida aga alati tuleb anda oma parim.
Tahtjaid oli nii palju, et kui muusika oli lõppenud ja koristajad juba platsis, siis inimesed tulid ja palusid, et me neid veel joonistaks. Järjekord oli lõpmatu :)Kokku joonistasime 125 portreed.
Loovisioon andis meile ka väga meeldiva tagasiside: 
“Kogu üritus sujus mega hästi ja rahule jäime nii meie kui ka meie klient kellele teenust vahendasime!
Tüdrukud joonistasid väga vahvalt.”

Karikatuur.ee tiim tänab!

Soovid ka meid oma üritusele kutsuda? Tutvu meie lahendustega, vali välja sobiv pakett ja broneeri kuupäev